WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Paradox Interactive zapowiada nową grę na PC, Xbo One i PS4 – Surviving Mars

Paradox Interactive – wydawca odpowiedzialny za wiele świetnych gier, w tym Cities: Skylines, zapowiedział właśnie swoją kolejną produkcję.

Tworzona przez studio Haemimont Games, znane z pracy nad serią Tropico, Surviving Mars to gra, w której naszym zadaniem będzie zbudowanie kolonii na Marsie. Zasoby do ukończenia tego procesu będziemy czerpać ze specjalnych zrzutów i pracy łazików, aby następnie pracować nad tworzeniem warunków koniecznych do przetrwania ziemskim kolonistom.

Stworzenie marsjańskiej infrastruktury nie będzie jedynym problemem, przed jakim staniemy w nowej grze wydawanej przez Paradox Interactive. Nieco czasu spędzimy dostosowując działalność naszej placówki tak, aby zaspokoić rosnące potrzeby naszych mieszkańców. CEO Haemimont Games, Gabriel Dobrev, tłumaczy, że koloniści „nie pracują tylko nad wzmocnieniem produkcji, ale walczą o przetrwanie i ich konflikty oraz obawy wcale nie są błahe”. Padły również słowa, że do wymagań każdego z kolonistów trzeba będzie podchodzić indywidualnie i to właśnie ten element ma być jednym z najbardziej wymagających w całej produkcji.

Surviving Mars nie dostało jeszcze daty premiery, ze zwiastuna dowiadujemy się jednak, że będzie ona miała miejsce na końcu rok „2018”. Platformy, na których będzie można ograć nowy tytuł Paradox Interactive to: Windows, Mac, Linux, Xbox One i PlayStation 4.

źródło: neowin.net