WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pedro Pascal zagra główną rolę w The Mandalorians

Krążące od kilku tygodni plotki zostały potwierdzone. Rzeczywiście Pedro Pascal zagra główną rolę w The Mandalorians.

Od Kingsmanów do Odległej Galaktyki. Pedro Pascal wcieli się w głównego bohatera powstającego dla Disney + serialu The Mandalorians. Wcześniej tylko brano go pod uwagę do głównej roli. Teraz Variety zdradza, że ją dostał.

Fabuła ma dziać się w czasie pomiędzy upadkiem Imperium a nastaniem Najwyższego Porządku. Gdzieś na zewnętrznych rubieżach Galaktyki, z dala od Nowej Republiki poznamy głównego bohatera. Będzie nim samotny rewolwerowiec, przedstawiciel rasy Mandalorian, którego śladami będziemy podążać. To właśnie w niego miałby wcielić się Pascal.

Disney ogłosiło, że reżyserami będą m. in.: Dave Filoni, Taika Waititi i Bryce Dallas Howard. Producentem wykonawczym został pomysłodawca Jon Favreau.

Pedro Pascal zagra główną rolę w The Mandalorians

Pedro Pascal pojawił się w ubiegłym roku w filmie Kingsman: Złoty Krąg, obsadzono go także w tajemniczej roli w nadchodzącym Woder Woman 1984. Pascal ma również doświadczenie z serialami. To on wcielił się w Oberyna Martell w Grze o Tron i w Javier’a Pena w Narcos. Jeśli Pedro Pascal zagra główną rolę w The Mandalorians będzie to bardzo dobry wybór. Aktor potrafi zjednać sobie widzów i wykreować wiarygodną postać.

Pierwszy sezon będzie miał 10 odcinków i  zadebiutuje już na platformie streamingowej Disney+.

Czytaj też: Marti Noxon dołączyła do Netflixa

Źródło: www.comicbookmovie.com