WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Peter Weller nie zagra w nowym filmie RoboCop

Pogłoski o tym, że Peter Weller  ma pojawić się w nowym filmie RoboCop zostały zdementowane. Odtwórca Policjanta Przyszłości w dwóch pierwszych częściach serii nie pojawi się w planowanej produkcji.

71 letni aktor nie jest zainteresowany powtórzeniem swojej kultowej roli, ani nawet gościnnym pojawieniem się w filmie. Podobno wiąże się to z wiekiem aktora, jednak Arnold Schwarzenegger ma tyle samo lat, a Sylvester Stallone rok więcej, a obaj nie zrezygnowali jeszcze z kina akcji. Dzięki temu, że RoboCop nosi hełm maskujący twarz, nie byłoby problemu z dublowaniem kaskaderskich scen.

Fakt, że Peter Weller nie zagra w nowym filmie RoboCop zapewne zasmuci fanów serii. Ostatnimi czasy możemy obserwować, jak wiele aktorów wraca do swoich ról sprzed kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat. Tak było w przypadku nowego Twin Peaks i Halloween, w którym Jamie Lee Curtis powraca do roli Laurie Strode po 40 latach.

RoboCop Returns ma być bezpośrednią kontynuacją pierwszej części ignorując kolejne dwa sequele i reebot z 2014 roku. Zgodnie z oficjalnymi informacjami film będzie miał ocenę R i akcja będzie działa się rok, bo wydarzeniach z pierwszego RoboCopa. Autorem scenariusza ma być Justin Rhodes, a produkcją zajmie się Edward Neumeier, który napisał scenariusz do oryginału. Reżyserem natomiast jest Neill Blomkamp.

Peter Weller nie zagra w nowym filmie RoboCop

Skoro Peter Weller nie zagra w nowym filmie RoboCop, to tytułowa rola pozostaje nadal nieobsadzona. Nie znamy również nawet przybliżonej daty premiery. Pozostaje więc czekać na jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat produkcji.

Czytaj też: Ugoda pomiędzy Świątynią Szatana i  Netflixem

Źródło: www.cbr.com