[Notka sponsorowana]

Mobilny ultrasonograf od Philipsa to urządzenie, które jest kolejnym dowodem na to, że miniaturyzacja sprzętów medycznych jest przyszłością diagnostyki. Jakie możliwości daje ta mała i przenośna głowica do USG?

Ratownictwo medyczne

Możliwość wykonania badania USG bez ograniczeń dotyczących miejsca, to szansa dla wielu pacjentów, w przypadku których każda minuta przeznaczona na diagnozę ma znaczenie. Obecność Philips Lumify w ambulansach pomoże w znacznym stopniu zaoszczędzić czas na diagnostykę i szybko podjąć działanie. Z przenośnego USG mogą korzystać także wszelkiego rodzaju służby ratunkowe takie jak m.in. GOPR.  Natychmiastowe określenie stanu zdrowia pacjenta jest też bardzo przydatne w sytuacjach kryzysowych, dlatego Philips Lumify to urządzenie, które z pewnością zostanie docenione przez wojsko. Dzięki możliwości podłączenia głowicy do dowolnego urządzenia mobilnego za pośrednictwem specjalnej aplikacji, nie jest wymagane posiadanie dodatkowego monitora i oprogramowania. Wszystko to sprawia, że koszt eksploatacji ultrasonografu Philips Lumify jest dużo tańszy do standardowego aparatu do USG. Atrakcyjna cena to także zachęta do inwestycji dla mniejszych placówek, które nie posiadają dużych budżetów. Wyposażenie gabinetów lekarzy rodzinnych w Philips Lumify w znacznym stopniu przyczynia się do zmniejszenia czasu oczekiwania na standardowe badanie.

Czy to jest sprawdzone?

Zarówno aplikacja Lumify, jak i trzy głowice – L12-4, C5-2 i S4-1 – przeszły bardzo rygorystyczne testy, a dowodem na ich niezawodność jest 5-letnia gwarancja. Dodatkowym plusem jest program RightFit, który zapewnia indywidualną obsługę serwisową dostosowaną do potrzeb każdego klienta.

Pełen wachlarz możliwości

Urządzenie Philips Lumify wraz z trzema głowicami jest doskonałą alternatywą dla standardowego ultrasonografu i może być wykorzystywane właściwie w większości badań ultrasonograficznych, czyli m.in. w badaniach kardiologicznych, prenatalnych, ginekologicznych, szkieletowych, mięśniowych i woreczka żółciowego. Producenci urządzenia z góry zakładają jego udoskonalanie i zapowiadają wprowadzenie nowych głowic i aktualizację aplikacji. Szczegółowe informacje na temat rozwiązań dotyczących ultrasonografów (w tym m.in. Philips Lumify) można znaleźć na stronie producenta.

[Notka sponsorowana]