WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Pierwsza wyprzedaż w sklepie Epic Games wręcz pluje w twarz Steamowi

Wygląda na to, że Epic Games postanowiło po raz pierwszy w historii rozpocząć przyzwoitej wielkości wyprzedaż w swoim osławionym sklepie. O ile to może jednak nie zainteresować wielu, to zapewne każdy ucieszy się ze zwiększenia częstotliwości rozdawania darmowych gier. 

Czytaj też: Szef Take-Two chwali Google Stadia i komentuje ekskluzywność gier w Epic Games Store

Od dziś do 13 czerwca sklep Epic Games Store oferuje całe 40 złotych zniżki na wszystkie gry dostępne w przedsprzedaży. Mowa więc m.in. o Borderlands 3, John Wick Hex, The Sinking City, Bloodlines 2, czy Control, które są wierzchołkiem góry lodowej nadchodzących tam premier. Ponadto 40 PLN-owy rabacik dotyczy też każdej gry wycenionej na 59,99 zł i więcej, który na dodatek łączy się nawet z 75% przecenami.

Przykładowo – kupując Ashen wczoraj musielibyśmy zapłacić 139 złotych, ale po przecenie cena ta spadłaby do 104,25 złotych… które są obniżane do jedynie 64,25 zł, dzięki promocji Epic Games. I proszę – nie narzekajcie na to, że firma ucina zyski dla twórców, bo tak się składa, że te obniżki finansuje z własnej kieszeni. Innymi słowy, wreszcie dają coś nie tylko twórcom, ale też graczom!

Co jednak najlepsze, Epic Games pokazuje, że nie zależy mu najbardziej na pieniądzach, bo jeśli przed 16 maja złożyliście zamówienie w przedsprzedaży za powyżej 59,99 zł, to na Wasze konto wpłynie 40 zł do następnych 7-12 dni. Działa to również ze zwyczajnymi grami, ale o ile zakupu dokonaliście od 2 do 15 maja.

Ponadto od teraz dostaniemy darmową grę nie co dwa tygodnie, a co tydzień!

Czytaj też: Safe Haven zapowiada powrót legendy w World of Warcraft

Źródło: Epic Games Store