WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwsza zapowiedź Władcy Pierścieni od Amazona

Serial Władca Pierścieni od Amazona trzymany jest w tajemnicy. Nie wiemy nawet jaki tytuł będzie nosiła seria, ani o jakim okresie z historii Śródziemia on opowie. Na razie wiadomo, że pojawią się znane z książek Tolkiena postacie, ale nie będzie to reboot filmów Jacksona. Wygląda jednak na to, że twórcy postanowili coś pokazać. Oto pierwsza zapowiedź Władcy Pierścieni od Amazona.

Władca Pierścieni od Amazona był typowany jako jeden z seriali, który zajmie miejsce kultowej już Gry o Tron. Wygląda jednak na to, że Wiedźmin go wyprzedzi. Twórcy raczej unikają pośpiechu i chcą raczej dopracować wszystko, niż brać udział w wyścigu.  Od kupna praw do Władcy minęły już dwa lata, a my nadal nie znamy żadnych szczegółów. W końcu Amazon postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opublikował trzy tweety dotyczące projektu.

Czytaj też: Zwiastun Doom Patrol ujawnia historie bohaterów

Pierwszy zawiera cytat z Tolkiena: „Mądrze zacząłem od mapy”, a drugi zawiera mapę Śródziemia. Dostaliśmy również dostęp do jej interaktywnej wersji, ale jedyne co można na razie na niej zrobić, to zmniejszyć, powiększyć i przemierzać krajobraz. Nie widać na niej żadnych podpisów, ale akurat dla fanów Tolkiena to żaden problem. Jednak niewiele ona nam mówi o samym serialu, gdyż ukazuje te same miejsca, które znamy z trylogii Jacksona.

Możliwe jednak, że mapa opublikowana jest w takiej formie, by Amazon mógł ją na bieżąco aktualizować. A my moglibyśmy to śledzić. Na razie jest ona równie tajemnicza jak reszta projektu i musimy poczekać, by czegokolwiek się dowiedzieć.

Czytaj też: Uniwersum Obcego rozszerzy się o dwa seriale

Źródło: engadget.com