WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwsze zdjęcie Lexa Luthora. Legendarny wróg Supermana nadchodzi

W zeszłym roku informowaliśmy was, że w kolejnym sezonie przygód kuzynki Supermana pojawi się jego arcywróg. W końcu mamy pierwsze zdjęcie Lexa Luthora. Zobaczcie, jak wypada w tej roli Jon Cryer.

Jon Cryer do obsady Supergirl dołączył w listopadzie zeszłego roku. Gdy pojawiła się informacja, że wcieli się w legendarnego wroga Człowieka ze Stali, fani byli bardzo podekscytowani. Wszyscy czekali, by zobaczyć jak aktor wypadnie w tej roli. Lex Luthor był na kartach komiksu przeciwnikiem Supermana. Jest dla niego tym samym, czym Joker dla Batmana, choć Luthor jest raczej elegancki i wyrafinowany. W komiksach jego postać była rozwijana. Od szalonego naukowca, przez dyrektora wielkiej korporacji aż po prezydenta Metropolis. Teraz kuzynka Człowieka ze stali będzie musiała się z nim zmierzyć.

Pierwsze zdjęcie Lexa Luthora

Pierwsze zdjęcie Lexa Luthora pokazuje nam tego antagonistę za kratkami więzienia. Jak się tam znalazł? W jaki sposób je opuści? Tego dowiemy się w piętnastym odcinku 4. Sezonu Supergirl. Odcinek nosi tytuł „O Brother, Where Are You?” i w USA zadebiutuje 17 marca.

Jessica Queller, producent wykonawczy serialu, zapewnia, że zobaczymy w serialu idealne odwzorowanie komiksowej postaci.

Ta postać nie różni się tak bardzo od tego, co widzieliśmy w kanonie. Ma ten błysk w oku, jest mądrzejszy od wszystkich w pokoju wyprzedzając ich o 12 kroków. To po prostu ogromny, pyszny, czarny charakter. Jest największym superzłoczyńcą, jakiego mieliśmy w serialu. Jego plany będą dotykać każdej postaci wpływając na cały sezon od pierwszego momentu na ekranie.

Serial Supergirl można obejrzeć na platformie Netflix.

Czytaj też: Możliwe, że Channing Tatum wyreżyseruje Gambita

Źródło: comicbookmovie.com