WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwsze zdjęcie promocyjne filmu Aniołki Charliego

Zapowiedziany reboot serialu Aniołki Charliego pozostaje w fazie produkcji. A w tym tygodniu w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie promocyjne filmu Aniołki Charliego.

W tytułowe Aniołki Charliego wcielą się Kirsten Stewart, Naomi Schott oraz Ella Balinska. Zgodnie z udostępnianymi informacjami dostaniemy bardziej prowokacyjną produkcję, a przede wszystkim poważniejszą produkcję. Nie zobaczymy tu również znanego z serialu kiczu. Za reżyserię produkcji odpowiedzialna jest Elizabeth Banks.

Sony Pictures opublikowało w sieci pierwsze zdjęcie promocyjne filmu Aniołki Charliego. Widzimy na nim dwie wizytówki (?) z nazwą Agencji Townsend, którą kieruje przez tajemniczy Charliego Townsenda, która ma oddziały na całym świecie. Filie mieszczą się w Pekinie, Berlinie, Londynie, Los Angeles, Bombaju, Nairobi i Sao Paulo. To wszystko widać na białej karcie. Czarna zawiera logo Agencji i prawdopodobnie numer do Charliego, który zakryty jest częściowo przez palce trzymającej wizytówkę kobiety. Być może jednej z głównych bohaterek.

Na razie trwają prace na planie filmu i nie wiadomo jeszcze jak prezentują się tytułowe Aniołki Charliego. Nie wiemy też, czy zaprezentowane na wizytówce nazwy miast są miejscami, w których dzieje się akcja filmu. Możliwe, że to tylko zmyłka. Dlatego musimy poczekać aż zostanie wypuszczony zwiastun, wówczas dowiemy się więcej. Tymczasem pozostają nam jedynie domysły.

Planowana premiera Aniołków Charliego 1 listopada 2019.

Czytaj też: Powstaje niewyprodukowany dotąd sequel Nocy żywych trupów 

Źródło: https://www.cbr.com/