WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwsze zdjęcie z planu nowego Men In Black

Niedługo po ukazaniu się oficjalnego tytułu spin-offu dostajemy pierwsze zdjęcie z planu nowego Men In Black International. Ty razem to już nie będą tylko faceci w czerni.

Men in Black International to tytuł najnowszego filmu z serii. Będzie to jeden z wielu zapowiedzianych spin-offów. Tym razem w głównych rolach zobaczymy znany z filmu Thor: Ragnarok duet. Tessa Thompson i Chris Hemsworth wcielą się w agentów walczących z pozaziemskimi zagrożeniami.

Chris Hemsworth udostępnił na swoim Twitterze ujęcie przedstawiające jego i Thomspon.  Jednocześnie jest to pierwsze zdjęcie z planu nowego Men In Black. Aktorzy stoją na jednej z londyńskich ulic trzymając pistolety laserowe. Wygląda na to, że celują w stronę jakiegoś pozaziemskiego zagrożenia.

Pierwsze zdjęcie z planu nowego Men In Black

Jak sugeruje tytuł, w końcu przeniesiemy się poza granice U.S.A. Będziemy mogli zobaczyć jak w innych krajach agenci w czerni radzą sobie z kosmitami. Zdjęcia do filmu odbyły się również w Maroku i we Włoszech, jednak nie wiadomo czy akcja będzie się toczyć poza Londynem czy też Nowym Jorkiem.

Główne zdjęcia do Men In Black International zakończyły się już w październiku. Zaś premiera zapowiedziana została na 14 czerwca 2019 roku. Film wyreżyserował F. Gary Gray. Na ekranie, prócz Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson zobaczymy również takie gwiazdy jak Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rebecca Ferguson i Emma Thompson.

Czytaj też:

Źródło: cbr.com