W sieci pojawił się zwiastun Layers of Fear 2. Zobaczcie pierwsze fragmenty z kontynuacji udanego horroru autorstwa Polaków!

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o nowej produkcji studia Bloober Team, odpowiedzialnego za horror Layers of Fear. Gra o tajemniczo brzmiącej nazwie Project Melies miała powstawać w zaciszu studia, jednak nikt nie wiedział, o czym dokładnie jest mowa. Dziś dowiedzieliśmy się, że Project Melies to tak naprawdę Layers of Fear 2. Autorzy opublikowali zwiastun produkcji.

Layers of Fear 2 ponownie jest tworzone przez Bloober Team a wydawnictwem zajmie się Gun Media. Niestety, na ten moment nie znamy daty premiery gry czy platform, na jakie trafi. Pierwsza część wydana została jednocześnie na PlayStation 4 i Xboksa One oraz PC, a jakiś czas później na Nintendo Switch. Grze udało się wstrzelić w dobry moment, ponieważ mieliśmy okres, w którym wychodziło mnóstwo horrów. Produkcja Polaków odnalazła swoje grono fanów i teraz powinniśmy trzymać kciuki, aby druga część powtórzyła sukces poprzedniczki.

Czytaj też: Alan Wake wrócił i to w jeszcze niższej cenie

Źródło: gameinformer.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!