WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwszy zwiastun X-Men: Apocalypse

W końcu trafił do sieci długo wyczekiwany zwiastun nowej części X-Menów. W trailerze możemy zobaczyć z bliska nieco zmieniony wygląd nowego przeciwnika X-Menów, Apocalypsa, o którym zrobiło się głośno po jednym ze zdjęć z planu, gdzie fani nie podeszli entuzjastycznie do wyglądu superzłoczyńcy.

W X-Men: Apocalyps, grupa mutantów, której przewodzi Profesor X, zmierzy się z potężnym bogiem Apocalypsem, który budzi się po tysiącach lat i jest zawiedziony współczesnym światem. Namawia Magneto do współpracy, aby oczyścić ziemię ze wszelkiego plugastwa i zaprowadzić nowy porządek. Przeciwstawią się im grupa młodych X-Menów oraz Raven, wcześniej należąca do popleczników Magneto.

Film wyreżyseruje Bryan Singer, reżyser dwóch pierwszych części X-Men, oraz X-Men: Przyszłość, która nadejdzie z 2014 roku. W obsadzie powrócą: Rose Byrne, Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, James McAvoy, Nicholas Hoult, Evan Peters, a także nowi aktorzy: Channing Tatum, Sophie Turner, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Lana Condor, Olivia Munn oraz Oscar Isaac jako Apocalypse.

Film zadebiutuje w kinach 18 maja 2016 roku. Polska premiera zaplanowana jest na 16 maja 2016 roku.