Nielimitowane oferty zazwyczaj zawierają w sobie jakieś kruczki stąd użycie cudzysłowia w tytule. Play wychodzi jednak do klientów z kolejną świetną ofertom, w której nie ma żadnych ograniczeń!

Stan nielimitowany zawiera w sobie aż 7 usług: SMSy, MMsy, internet, roaming w UE, dostęp do usług Showmax, Tidal i Play Now – wszystko bez limitu! Wszystko od 35 złotych za osobę.

W jakim wypadku cena będzie aż tak niska? Oczywiście nie w każdym! Dla pojedynczego klienta cena tego pakietu wyniesie 50 złotych miesięcznie, jednak każda kolejna osoba znacznie obniża tę kwotę. W duecie przyjdzie nam zapłacić tylko 40 zł od osoby a w taryfie RODZINA (trzy karty SIM) wspomniane 35zł. Jednak wciąż istnieje szansa na obniżenie tej ceny. „RODZINA” umożliwia zakup do 8 kart, a dla posiadaczy karty dużej rodziny przewidziane są zniżki 50% na zakup czwartej i piątej karty. Również każdy przenoszący numer otrzyma 10 zł rabatu na abonament na zawsze przy zakupie telefonu.

Nie jest to jedyna nowa oferta sieci. Dla osób, które nie potrzebują nielimitowanego internetu dostępna jest opcja: Stan Nielimitowany MINI zawierająca w sobie nielimitowane rozmowy oraz 2 GB internetu. Od 20zł za osobę.

Trzecia opcja to Stan Nielimitowany DOM WiFi, gdzie poza smartfonem otrzymamy również internet domowy bez limitu GB.

Co do oferty nielimitowanego Tidala i Showmaxa te jednak mają pewne ograniczania, gdyż z zawarciem umowy bezpłatny dostęp do nich będzie zapewniony przez kolejno 24 i 12 miesięcy.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej