WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Podczast targów Computex odbędą się azjatyckie finały regionalne ZOTAC Cup Masters CS:GO

ZOTAC Cup Masters to esportowy turniej, który właśnie powraca na jedne z największych targów na świecie – Computex. Podczas nich odbędą się azjatyckie finały regionalne CS:GO. Zawodnicy będa walczyli o pulę nagród równą 20 tysięcy dolarów oraz awans do finałów, gdzie pula nagród wzrośnie do 300 tysięcy dolarów.

Chinny Chuang, Globalny Dyrektor Marketingu firmy  ZOTAC, komentuje:

To wielki zaszczyt i przyjemność powrócić na targi COMPUTEX, które gościć będą zawodników biorących udział w Azjatyckich Finałach Regionalnych Turnieju ZOTAC CUP MASTERS CS:GO. COMPUTEX, to jedna z największych komputerowych imprez wystawienniczych w Azji. Jest to też jedno z najlepszych miejsc do zorganizowania eliminacji do Wielkiego Finału, który odbędzie się w Hongkongu” – powiedział Chinny Chuang, Globalny Dyrektor Marketingu firmy  ZOTAC. „Dzięki naszym partnerom, takim jak:  NVIDIA, HyperX, Intel , ViewSonic i Zenox, możemy zaoferować jeszcze lepsze wrażenia dla zespołów i zgromadzonej na imprezie publiczności oraz dla wszystkich widzów, którzy oglądać będą na żywo transmisję z turnieju.

Do regionalnych finałów zakwalifikowały się następujące drużyny: PreciousGenius, SZ Absolute, MVP PK, EXECUTIONERS, Alpha Red oraz Sad Story. Także wezmą w nich udział dwie zaproszone drużyny: Signature Gaming i ORDER. Podczas turnieju ZOTAC będzie oczywiście promował swój sprzęt. Rozgrywki odbędą się na komputerach MEK1, których test możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Harmonogram rozgrywek:

5 czerwca         11:00 – Wydarzenie prasowe otwierające turniej oraz Rundy eliminacyjne

6 czerwca         Rundy eliminacyjne

7 czerwca         Rozgrywki Playoff

8 czerwca         Półfinały

9 czerwca         Finały i Ceremonia zamknięcia

Źródło: Materiały prasowe