WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Podkręć fotorealizm w GTA V za pomocą jednego moda

Piąta odsłona serii Grand Theft Auto ma już sporo lat na karku, ale nadal prezentuje się wyśmienicie. Rockstar może i nie celowało w fotorealizm, ale od czego mamy moderów, którzy mogą dodać do gry coś od siebie?

Tak też postąpił L00, który w przeciągu ostatnich lat stworzył sporo modyfikacji do Fallouta 4 i Skyrima w wydaniu „Special Edition”. Teraz na warsztat wziął jednak stworzenie czegoś specjalnego, bo moda, który zwyczajnie podkręca fotorealizm w GTA V. PhotoRealistic San Andreas odbębniło nie tylko oficjalną „premierę” zaledwie cztery dni temu, ale również solidną i imponującą prezentację. Jednak o ile screenshoty mogą zachwycać, to zapowiedź moda (łagodnie mówiąc) nie jest jakimś dziełem kinematografii:

Samą modyfikację znajdziecie tutaj, a jej instalacja jest banalnie prosta. Wystarczy pozbyć się innych modyfikacji graficznych i zresetować ustawienie jasności w grze (domyślnie 50%). Nie liczcie jednak, że odpalicie ją na leciwym sprzęcie, ponieważ wymaga ustawienia opcji post-processingu na przynajmniej ”bardzo wysokie”. Sama modyfikacja nie jest oczywiście czymś rewolucyjnym, bo już wcześniej scena moderska GTA V kładła swoje rączki na fotorealizmie.

Czytaj też: Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści na nowym gameplayu

Źródło: GTA5 mods
Zdjęcia: GTA5 mods