WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Podświetlany cooler Raijintek Leto Pro RGB

Raijintek wprowadził do swojej oferty kolejny topowe chłodzenie CPU, który wpisuje się w dzisiejsze standardy. Oznacza to tyle, że obok wysokiej wydajności cooler zaoferuje podświetlenie w pełnym RGB.

Raijintek Leto Pro RGB to jedno-wieżowa konstrukcja o wymiarach 127×101×155 mm, której waga sięga 925 gramów. Posiada cztery heatpipe przylegające bezpośrednio do IHS-u procesora o średnicy 6 mm, które oddają ciepło 43 finom. Te z kolei są wspomagane przez dwa wentylatory Macula 12 RGB w układzie push-pull, które rozpraszają zgromadzone ciepło podczas pracy w zakresie od 800 do 1800 obrotów na minutę. Maksymalny przepływ powietrza każdego z nich to 56 CFM, przy hałasie osiągającym poziom 25 dBA. Są zasilane dwoma czteropinowymi przewodami zapewniającymi regulator PWM oraz efektowne podświetlenie RGB, które możemy kierować z poziomu płyty głównej.

Cooler będzie kompatybilny z większością nowych podstawek Intela oraz AMD. Co oznacza, że ten system chłodzenia zamontujemy na gnieździe FM1, FM2(+), AM2(+), AM3(+), AM4 oraz  LGA 775/115x/1366/201x/2066 CPU w przypadku Intela. W ofercie znajduje się również wersja z pojedynczym wentylatorem (Leto RGB) oraz z jednolitym, białym podświetleniem (Leto Pro Black). Ich ceny i data premiery nie zostały jeszcze ujawnione.

Źródło: Raijintek