WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Podwodny zwiastun No Man’s Sky The Abyss

Nowy zwiastun No Man’s Sky The Abyss przedstawia ostatnie zmiany w grze. Tym razem twórcy skupili się na podwodnych przygodach.

Ostatnia aktualizacja No Man’s Sky – Next, wprowadziła do gry największe zmiany od początku jej istnienia. Otrzymaliśmy ulepszoną oprawę graficzną, a gra została rozbudowana o nowe mechaniki, w tym tryb sieciowy. Aktualizacja The Abyss nie jest tak duża jak poprzedniczka, ale również dodaje sporo zawartości. Dzięki niej podwodna eksploracja już nigdy nie będzie nudna.

Sean Murray, główny producent gry zapowiada, że celem The Abyss było urozmaicenie podwodnych biomów. W związku z tym, że premiera przypadła w okolicach Halloween – w grze odnajdziemy również kilka elementów, które będą starały się nas wystraszyć. Oznacza to, że podczas eksploracji głębin, nagle może z zaskoczenia zaatakować nas olbrzymie stworzenie, przed którym uchroni nas tylko łódź podwodna.

No Man’s Sky The Abyss zmienia w sposób, w jaki generowana jest podwodna flora i fauna, sprawiając, że nasze podwodne przygody staną się o wiele ciekawsze. Nawet samych istot żyjących pod wodą ma być więcej. Aktualizacja wprowadza również nowe podwodne misje, zatopione wraki czy moduły do budowy bazy.

Czytaj też: Twórcy Hitman 2 opowiadają o problemach firmy

Źródło: kotaku.com