WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pojawił się pierwszy zwiastun aktorskiej wersji Bleach

Jeśli jeszcze nie zdążyliście się dowiedzieć, swoją premierę będzie miał aktorski film Bleach i właśnie pojawił się jego pierwszy zwiastun.

Tak, jak nakazywałyby wartości wyznawane przez twórców oryginalnej wersji Bleach, i tutaj znajdzie się miejsce dla pomarańczowych włosów i nienaturalnie wielkich mieczy. Mimo tego, że twórca Blecha Tite Kubo nieco martwił się o to, jak osoby zajmujące się filmową adaptacją podejdą do kwestii owłosienia głównego bohatera, wygląda na to, że grający główną rolę Sota Fukushi całkiem wiarygodnie przypomina oryginał.

Co prawda dwudziesto-sekundowy teaser nie wyjawia zbyt dużo, ale przynajmniej fani dostają zbliżenie na twarz protagonisty. Miejmy jedynie nadzieję, że gigantyczne miecze Ichigo Kurosaki będą spisywały się (i wyglądały) tak dobrze, jak w mandze i anime. Póki co, warto poczekać na pierwsze ujęcia ze scen walki, aby wysnuć lepszą hipotezę na temat potencjału aktorskiego Bleach. Albo zwyczajnie poczekać na premierę, która odbędzie się w Japonii jeszcze w ciągu bieżącego lata.

źródło: kotaku.com