WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pokemon GO Fest okazał się być porażką

Pokemon Go zadebiutowało rok temu i od razu odniosło potężny sukces. Jednakże grę od początku trawiły duże problemy z serwerami przez co przez długi czas nie można było spokojnie cieszyć się rozrywką. Wydawałoby się, że problem został zażegnany – niestety, powrócił on podczas Pokemon GO Fest.

Podczas tego wydarzenia, które odbywało się w Chicago, wielu użytkowników nie mogło połączyć się z serwerami. Co gorsze, wiele osób zapłaciło za możliwość udziału w wydarzeniu. Takie problemy doprowadziły do mocnego wzburzenia tłumu osób. Wraz z rozpoczęciem festiwalu pojawiła się aktualizacja umożliwiająca złapanie legendarnych pokemonów oraz udostępniająca szereg wyzwań. Ukoronowaniem tej aktualizacji miał być właśnie Pokemon GO Fest. Zobaczcie sami co się działo podczas niego.

Nie dziwię się osobom, które były mocno wkurzone. Samemu także bym się zdenerwował gdybym mógł tam być, zapłacił, a serwery by znowu padły. Coś takiego to strzał w stopę Niantic i mam nadzieję, że znajdą oni jakieś wyjście z tej sytuacji i jakiś posób wynagrodzenia dla osób będących na wydarzeniu.

Źródło: https://www.kitguru.net