WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Polak z kolejnym awansem w globalnych strukturach ESL

ESl ogłosiło właśnie duże zmiany w strukturze menedżerów. Stanowisko Chief Operating Officer obejmie Krzysztof Pikiewicz, który wcześniej był współzałożycielem polskiego oddziału ESL.

Zmiany dotyczą dużej ilości pozycji. ESł współzarządzał będzie Ralf Reichert a David Neichelem zostanie Co-CEO. Ralf ma się skupić nad wizją i strategią ESL a także na utrzymaniem firmy jako numeru 1 w esporcie. David zajmie się wewnętrznym zarządzaniem ESL a także sprzedażą i rozwojem. Krzysztof będzie odpowiedzialny za działania międzynarodowe oraz departamenty odpowiadające za produkcję TV, treści, współpracę z partnerami social media i eventy.

Polak już od 2017 roku jest w strukturach globalnych ESL. W sierpniu 2017 roku został on awansowany na Senior Vice President Esport Services i odpowiadał wtedy za dział Esports Services, który zajmował się współpracą z wydawcami gier, widowiskami offline i produkcjami telewizyjnymi. Co ważne, obowiązki Krzysztofa przejmie teraz Rafał Ławniczak, który zaczynał swoją karierę od Ligi Cybersport.

PUBG Corporation i ESL nawiązały współpracę

Źródło: Materiały prasowe