WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Polsat Games wkrótce zaliczy swój debiut

Telewizja od zawsze miała na pieńku z internetem i po części również branżą gier. Jednak liczne reportaże sprowadzające się do podsumowania „zabił bo grał” (etc.) nie powstrzymały Polsatu przed wystartowaniem z kanałem kierowanym właśnie do graczy i technologicznych zapaleńców. Jego jakość ocenimy na własną rękę jeszcze w tym miesiącu, ponieważ Polsat Games wkrótce zaliczy swój debiut. 

Polsat Games to nie tylko transmisje z turniejów e-sportowych (głównie League of Legends), ale również masa ciekawych programów, wywiadów, czy talk-show. Wśród nich znajdzie się zarówno coś dla młodszych, jak i starszych. „Gry komputerowe Show” prowadzone przez Generatora Frajdy, ”Deja vu” z Tadeuszem Zielińskim oraz Radkiem Nałęcz, czy „Tech – to logiczne” z Jakubem Malcem to tylko przykłady tego, co znajdziemy na kanale. Zapewne z czasem poznamy również stricte technologiczne, gadżeciarskie i recenzenckie programy.

Jednak Polsat Games to nie tylko e-sport i publicystyka, ale również serie anime. Wśród nich znalazł się nie tylko My Hero Academy, ale również Dragon Ball Super. Start kanału został wyznaczony na najbliższy poniedziałek (15 października), a znajdziecie go pod numerem 16. Właściciele zaznaczają, że kanał znajdzie się już w najtańszym pakiecie Cyfrowego Polsatu, czyli Mini HD. Nie będziecie musieli jednak wykupować abonamentu, ponieważ transmisje odnajdziecie później zarówno w serwisie Ipla oraz YouTube.

Polsat Games – czyli kanał telewizyjny poświęcony grom

Źródło: Polsat Games
Zdjęcia: Polsat Games