WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Pośpieszcie się i zgarnijcie TES: Morrowind za darmo!

Kto by pomyślał, że Bethesda niespodziewanie zdecyduje się na rozdawnictwo fenomenalnego, choć tracącego już myszką The Elder Scrolls III: Morrowind w wersji Game of the Year Edition? Mhh… zapewne ci, którzy trzymali rękę na pulsie i spodziewali się, że wydawca nie przemilczy 25 rocznicy serii The Elder Scrolls.

Mam nadzieję, że wśród czytelników nie ma nikogo, kto nie ma zielonego pojęcia czym jest trzecia, kultowa wręcz odsłona serii TES o podtytule Morrowind. Swego czasu jedna z największych, choć niespecjalnie dobrze zaprojektowanych gier RPG z pewnością odcisnęła na rozwoju tego gatunku spore piętno, nadając kształt następnym tego typu produkcjom, które uwieńczył znany wszystkim Skyrim.

Zachęceni taką krótką prezentacją? Świetnie! Udajcie się więc na swoje konta na platformie Bethesda.net, znajdźcie okienko wpisywania kodów promocyjnych (menu w lewym górnym rogu) i wklepcie w nim kod TES25TH-MORROWIND. W zamian za to otrzymacie Morrowinda w edycji GOTY i cieszcie się, że promocja nie dotyczy np. cholernie zabugowanego Obliviona. Pamiętajcie też o swoich znajomych, bo tak się składa, że promocja jest cholernie krótka – potrwa zaledwie do jutra.

Czytaj też: Odświeżona grafika w The Elder Scrolls 3: Morrowind zachwyca

Źródło: Bethesda