WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Potwierdzono oficjalnie premierę Middle-Earth: Shadow of War

Middle-Earth: Shadow of Mordor udało się schować na radarze premier przed wieloma graczami, ale najwidoczniej gra przyjęła się na tyle dobrze, że Ubisoft postanowił iść za ciosem i zapowiedzieć Middle-Earth: Shadow of War. 

Oficjalne potwierdzenie tych wieści przyszło w typowych okolicznościach, a więc po „przypadkowym” ujawnieniu informacji o dacie premiery przez jeden ze sklepów internetowych (w tym przypadku – Target). Wiemy na pewno, że powróci główny bohater Talion, wraz ze swoim duchowym kompanem Celebrimborem, a głównym hasłem gry ma być „więcej, mocniej, lepiej”. Rozbudowany ma zostać system Nemesis, będący jednym z ciekawszym elementów wydanego w 2014 roku Cieniu Mordoru, a twórcy obiecują, że nasze akcje będą miały jeszcze szerszy wpływ na środowisko i innych bohaterów.

Do nabycia będzie co najmniej kilka specjalnych edycji Middle-Earth: Shadow of War, w tym Złota, w której skład będą wchodzić cztery paczki rozszerzeń czy zastrzyk funkcjonującej w grze waluty. Premiery możemy się spodziewać na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC już 22 sierpnia. Wersje dla PC i Xbox One będą częścią programu „Xbox Play Anywhere”, a wsparcie dla Project Scorpio pojawi się jeszcze w czasie tegorocznych wakacji. Pozostaje jedynie wysupłać z portfela pieniądze i rozkoszować się zwiastunem:

https://www.youtube.com/watch?v=v9vr-aNRCS0&feature=share

źródło: digitaltrends.com | zdjęcie: pcgamesn.com