WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Powstanie film Breaking Bad!

Informacja, że powstanie film Breaking Bad na pewno zachwyci wszystkich fanów serialu. Podobno jeszcze w listopadzie tego roku ruszą zdjęcia do filmu. Twórcy najczystszej metamfetaminy na rynku powrócą.

Choć Breaking Bad zakończył się w 2013 roku po 5 sezonie, to nadal jest jednym z popularniejszych seriali. Opowiada o nauczycielu chemii Walterze White, który na wieść o śmiertelnej chorobie postanawia finansowo zabezpieczyć rodzinę. Bohater wyzbywa się skrupułów i wkracza na przestępczą ścieżkę jako producent narkotyków. Serial zdobył dwa Złote Globy i 16 nagród Emmy, doczekał się również prequela „Zadzwoń do Saula”.

Vince Gilligan, twórca serial trzymał informację, że powstanie film Breaking Bad w ścisłej tajemnicy. Zdążył już przygotować scenariusz nowego projektu, dzięki czemu na dniach możemy spodziewać się rozpoczęcia zdjęć. Planowo mają potrwać do lutego w Nowym Meksyku.

Na razie szczegółów nie znamy. Film ma być samodzielną opowieścią z uniwersum Breaking Bad, ale czy będzie to sequel czy prequel nie wiadomo. Możliwe, że fabuła podąży za uczniem i wspólnikiem Waltera – Pinkman’em, ale to tylko domysły. Nie mamy nawet potwierdzenia, że zobaczymy bohaterów z serialu. The Hollywood Reporter dodaje, że ma być to dwugodzinny film, ale nie wiadomo, czy będzie wydany w kinie, czy wyprodukowany dla telewizji.

Czytaj też: Nowy zwiastun Deadly Class

Źródło: https://m.9gag.com/ i https://www.cbr.com/