WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Powstanie film Deadwood!

Nadchodzący projekt HBO połączy wiele nagrodzonych statuetkami Emmy aktorów. Najciekawsze jest jednak nie to, że powstanie film Deadwood, ale że powróci oryginalna obsada.

Zobaczymy  znów Iana McShane’a, Timothy’ego Olyphanta i Molly Parker jako mieszkańców tytularnego, granicznego miasta na południu Dakoty. Zatem najważniejsza część obsady zaszczyci nas obecnością. Serial był emitowany przez HBO w latach 2004-2006 i miał trzy sezony. Mimo zdobytych nagród został przedwcześnie odwołany, głównie z powodu słabych ocen i wysokich kosztów produkcji. Przez lata pojawiały się doniesienia o planowanej produkcji filmu mającego zwieńczyć historię, jednak zawsze na plotkach się kończyło. Jednak teraz to oficjalne.

Powstanie film Deadwood!

Nie znamy szczegółowych informacji na temat fabuły. Podobno zobaczymy, jak bohaterowie powracają do Deadwood po 10 latach od wydarzeń kończących ostatni sezon serialu. Będą świętować państwowość Dakoty Południowej. Ponowne spotkanie sprawi, że dawne krwawe rywalizacje znów się rozpoczną.

Reżyserem filmu jest Dan Minahan, a za scenariusza odpowiada David Milch. W skład obsady Deadwood wchodzą: Iana McShane’a, Timothy Olyphant, Molly Parker, Paul Malcomson, John Hawkes, Anny Gunn, Dayton Callie, Brad Dourifa, Robia Weigerta, William Sanderson, Kim Dickens, Jade Pettyjohn i Gerald McRaney.

Możliwe, że film pojawi się  na HBO już w 2019 roku.

Czytaj też: Minerva McGonagall powróci w Fantastycznych Zwierzętach 2

Źródło: https://www.cbr.com/