WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Powstanie film My Hero Academia!

Film My Hero Academia trafi na ekrany kin. Produkcja nie ma być animacją, a tradycyjnym filmem.

Studio filmowe Legendary, które odpowiedzialne jest za produkcję filmu Detective Pikachu ogłosiło swoje kolejne plany. Ich następnym celem będzie stworzenie filmu na podstawie anime i mangi autorstwa Kohei Horikoshi – My Hero Academia. Popularna magna opowiada historię chłopca, który żyje w świecie gdzie każdy może pochwalić się jakimś typem super-mocy.

Manga istnieje od 2014 roku, ale już wcześniej powstał jeden komiks sprawdzający zainteresowanie tematem, jaki przedstawia My Hero Academia. W oryginalnym pomyśle mogliśmy śledzić przygody dorosłego Deku, który zostaje wciągnięty w bitwę superbohaterów. W nowszej wersji, która podbiła serca fanów, występuje młody Deku, który dołącza do prestiżowej szkoły dla superbohaterów.

Nie wiadomo jaką wersję wydarzeń przedstawi nadchodzący film. Wiemy jednak, że za produkcję będzie odpowiadać Alex Garcia, starający się aktualnie stworzyć film Mass Effect. Pomoże mu również Jay Ashenfelter, który ma swój wkład w Pacific Rim Uprising. Gra wideo My Hero One’s Justice zadebiutowała na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch oraz PC 26 października 2018 roku.

Czytaj też: Disney chce stworzyć reboot Piratów z Karaibów

Źródło: gameinformer.com