WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Powstanie Ghostbusters 3 z oryginalną obsadą?

Doniesienia o tym, że powstanie Ghostbusters 3 z oryginalną obsadą pojawiają się od lat. Jednak teraz wygląda na to, że ten projekt jest bliższy zrealizowania niż kiedykolwiek wcześniej.

Zdradził to Dan Aykroyd, który zagrał Raya w filmie z 1984 roku, a także w kontynuacji stworzonej 5 lat później. Aktor był gościem programu The Big Interview i powiedział, że obecnie pracuje nad scenariuszem. Dodaje również, że powstanie przy wsparciu Billa Murraya, członka obsady, który przez lata był najbardziej niechętny filmowi.

W scenariuszu, który powstał przed śmiercią Harolda Ramisa (Egon Spengler), postać Murraya miała być duchem. Z tego, co mówił w wywiadzie Aykroyd, pracuje teraz nad czymś, bo będzie bazowało na tamtej fabule. Jednak trzeba będzie poradzić sobie z nieobecnością Ramisa, który nie tylko zagrał w poprzednich dwóch filmach, ale był również współautorem scenariusza.

Jest to najnowsza propozycja z długiej listy projektów Ghostbusters, które jeszcze nie zostały zrealizowane. Ivan Reitman, reżyser oryginalnych filmów, wyraził swoje zainteresowanie scenariuszem Aykroyda. Teraz, gdy konflikty między aktorami zostały zażegnane powstanie Ghostbusters 3 z oryginalną obsadą nie wydaje się tak abstrakcyjne. Oczywiście w ewentualnej kontynuacji zabraknie postaci Spenglera, ale być może to on, zamiast Venkmana zostanie duchem.

Powstanie Ghostbusters 3 z oryginalną obsadą?

Czy Ghostbusters 3 ma szansę pobić kasowy sukces kobiecej wersji z 2016 roku? Nie wiadomo. Jednak wydaje się, że tak. Oryginalna wersja zapisała się w popkulturze bardzo wyrażnie i nadal posiada bardzo dużą rzeszę fanów. Poza tym, ostatnio bardzo modne są powroty do starych filmowych serii.

Czytaj też: Chris Pine zagra w Wonder Woman 1984

Źródło: www.cbr.com