WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Powstanie nowe anime Ghost In The Shell

Netflix coraz bardziej brnie w anime. Wygląda na to, że nie chce zaniedbywać fanów żadnego gatunku, więc i o fanach anime nie zapomina. I właśnie dla nich mamy dobrą wiadomość: powstanie nowe anime Ghost In The Shell.

Ghost In The Shell przez wielu uważane jest za najlepsze futurystyczne anime wszech czasów. W 2017 roku doczekaliśmy się jego aktorskiej ekranizacji, która wypadła dość blado. Jednak uniwersum pozostaje nadal silne i wciąż przybywa mu fanów. Nic dziwnego, że Netflix weźmie się za Ghost In The Shell.

Planowo nowe anime Ghost in the Shell SAC_2045 ma zadebiutować na platformie w 2020 roku. Jednym z jego twórców został Kenji Kamiyama. Możemy być więc o tę produkcję spokojni, ten pan odpowiada za Ghost in the Shell: Stand Alone Complex.

Pierwotnie był to manga opowiadająca o fikcyjnej organizacji cyberterrorystycznej działającej w połowie XXI wieku. Koncepcja ewoluowała w adaptacjach anime filmie, serialach, aż w końcu w amerykańskim filmie aktorskim.

Netflix ma w swojej ofercie sporo dobrych, japońskich anime. A Castlevania udowodniła, że sami również umieją tworzyć wysokiej jakości produkcje.

Czytaj też: To jeszcze nie koniec Kapitana Ameryki

Źródło: deadline.com