WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Powstanie nowy serial ze świata The Walking Dead

Robert Kirkman, twórca komiksu i producent wykonawczy serialu The Walking Dead ogłosił, że powstanie nowy serial ze świata The Walking Dead. Co najbardziej niespodziewane, jego akcja będzie toczyć się jeszcze przed apokalipsą.

Serial roboczo został nazwany „5 Years” i skupi się na ostatnich pięciu latach przed apokalipsą. Jednak najbardziej niecodzienny jest fakt, że ma on mieć charakter międzynarodowy i indywidualny dla każdego kraju. Zamysł jest taki, że całość będzie miała jedną linię czasową, ale wydarzenia będą rozgrywać się w różnych lokalizacjach. Pokazane zostaną w nich postacie i opowiadania z danego kraju, do tego ma zostać  użyty również miejscowy język.

Powstanie nowy serial ze świata The Walking Dead

Na razie wiemy, że trwają rozmowy z Wielką Brytanią, Niemcami, Koreą, Chinami i Rosją, a także z krajami Ameryki łacińskiej.  Serial docelowo ma składać się z 5 sezonów zawierających fascynujące historie.

Jak widać uniwersum The Walking Dead coraz bardziej się rozszerza. Najpierw ogłoszono filmy, a teraz kolejny serial. Ciekawe, co będzie następne.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy nowy serial ze świata The Walking Dead wejdzie do produkcji, nie znamy również przybliżonej daty premiery.

Czytaj też:  Czy zobaczymy Red Skulla w Avengers 4? Aktor milczy na ten temat

Źródło: www.cbr.com