WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Pożar Notre Dame zainspirował Ubisoft do rozdawnictwa Assassin’s Creed Unity

Najnowsza inicjatywa Ubisoftu jest bezpośrednio powiązana z pożarem katedry Notre Dame (dokładnie to iglicy) sprzed zaledwie dwóch dni, który wstrząsnął całym światem. W związku z tą tragedią, której szkody mają zostać naprawione w przeciągu następnych pięciu lat, studio postanowiło rozdać Assassin’s Creed Unity za darmo na platformę Uplay. Czas jest jednak ograniczony, bo promocja zakończy się 25 kwietnia o godzinie 9:00. 

Czytaj też: Cena GeForce GTX 1650 z mniej niż 600 zł

Aby zgarnąć tę odsłonę serii Assassin’s Creed, której premiera należała zdecydowanie do jednych z najgorszych, musicie udać się pod ten link, wybrać ikonkę PC i zalogować się na swoje konto, aby powitało Was takie okienko:

Postawienie na Assassin’s Creed Unity nie było przypadkowe, bo to właśnie Paryż w niej odwzorowano. Zapewne wiecie też, że Ubisoft jest z tym miastem powiązany, bo tak naprawdę wywodzi się z Francji, którego stolicą jest właśnie Paryż, w którym z kolei znajduje się katedra Notre Dame. Na poczet jej odbudowy Ubisoft przeznaczy też pół miliona euro i od razu warto zaznaczyć, że nie – renowacja nie będzie przebiegać przy wzorowaniu się z wirtualnego odwzorowania katedry. Wolę się upewnić, że to jasne, bo już kilka razy trafiłem na takie fake-newsy.

Czytaj też: The Elder Scrolls IV: Oblivion w 8K – tytuł został odświeżony

Źródło: Ubisoft