WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

„Praca dla gracza” w wykonaniu serwisu GryOnline

Nieczęsto zdarza się mi polecać artykuły innych serwisów, ale jednocześnie jestem w stanie docenić kawał dobrze odwalonej roboty. Dlatego też zdecydowałem się podrzucić Wam materiał polskiego serwisu GryOnline, w którym znajdziecie wskazówki, jak przekuć zabawę w pracę.

Mam na myśli dokładnie ten artykuł: „Praca dla gracza – jak zmienić pasję w poważny zawód?” autorstwa Macieja Pawlikowskiego, który w rzetelny sposób przedstawia kilka stanowisk, które wielu z Was z pewnością chciałoby piastować. Wszystkie z nich są oczywiście powiązane z branżą gier wideo. Jednocześnie warto zaznaczyć, że nie jest to żaden poradnik w stylu „Zrób X, pójdź do Y„, a pewien zbiorek cech i umiejętności, jakich wymagają poszczególne zawody. Artykuł obala też kilka mitów i może w pewnym stopniu pomóc osobom, które stawiają pierwsze kroki na drodze kariery.

Tak więc, jeśli interesuje Was praca dziennikarza growego, dewelopera, organizatora imprez pokroju targów IEM, ludologa, e-sportowca, tłumacza lub testera gier, PRowca, czy YouTubera/Streamera, to gorąco zachęcam do zapoznania się ze wspomnianym materiałem. Co ważne, ten jest naprawdę wartościowy, ponieważ nie powstał na podstawie własnych przemyśleń, a licznych rozmów z przedstawicielami poszczególnych stanowisk.

Źródło: GryOnline