WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ile prawdopodobnie będzie trwał Avengers: Endgame?

Do premiery kolejnej części przygód Avengersów pozostało niecałe pięć miesięcy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to najdłuższy film studyjny do tej pory i Avengers: Endgame będzie trwał 3 godziny. O ile w postprodukcji nie zostanie on skrócony.

Reżyser Joe Russo w wywiadzie dla Empire Magazine zasugerował, iż istnieje duże prawdopodobieństwo, że Avengers: Endgame będzie trwał 3 godziny. W końcu historia, którą trzeba opowiedzieć jest bardzo obszerna. Poza tym ten film ma stanowić zwieńczenie opowieści, która rozpoczęła się dziesięć lat temu od Iron Mana. Z tego powodu twórcy mają ogrom materiału do opracowania.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten film będzie trwał około trzech godzin. To duża produkcja z dużą ilością fabuły. Staramy się opowiedzieć najlepszą historię, jaką możemy z tymi postaciami. Zakończy ona pierwszą dekadę opowieści i myślę, że ma ogromną dramatyczną moc.

Prawdopodobnie Avengers: Endgame będzie trwał 3 godziny

W listopadzie Russo odpowiedział na kilka pytań fanów, a jedno z nich dotyczyło właśnie długości filmu. Reżyser ujawnił wówczas, że oscylują wokół trzech godzin. Oczywiście w postprodukcji materiał zwykle jest przycinany do około dwóch godzin. Jednak zważywszy, że Avengers 4 ma zwieńczyć całą dziesięcioletnią historię, to fakt, że Avengers: Endgame będzie trwał 3 godziny ma sens. Wyznaczy on nowy kierunek Marvel Cinematic Universe, a także będzie w pewnym sensie pożegnaniem z niektórymi superbohaterami.

Premiera Avengers: Endgame już 26 kwietnia 2019 roku.

Czytaj też: Kto zostanie reżyserem Strażników Galaktyki 3? Kevin Feige rozmawiał z kandydatem

Źródło: cbr.com