WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Premiera aplikacji Pomelody

O Pomelody pisaliśmy już kilkukrotnie. Jest to aplikacja, która łączy rozrywkę z edukacją muzyczną. Chce ona podbić serca dzieci i ich rodziców poprzez zabawę muzyczną. Właśnie dzisiaj ma ona swoją oficjalną premierę.

Różnego rodzaju badania wykazują, że dzieci przed rozpoczęciem edukacji szkolnej, spędzają zbyt mało czasu z rodzicami na ciekawej rozrywce. Należy pamiętać, że pierwsze lata życia pociech mają ważny wpływ na ich rozwój w dalszych latach. Ten brak czasu można zmienić dzięki aplikacji Pomelody. Jest ona źródłem inspiracji dla rodziców oraz pomaga ona w kreatywnym spędzaniu czasu. Adam Weber, pomysłodawca Pomelody, mówi:

Dzieci rozpoznają dźwięki dużo wcześniej, niż zaczynają rozpoznawać słowa. Korzyści z wczesnej edukacji muzycznej mają długoterminowy wpływ na dziecko, sięgający nawet jego dorosłego życia. Wiele badań pokazuje, że dzieci, które w pierwszych latach życia miały styczność z edukacją muzyczną, mają średnio o 18% wyższe IQ w porównaniu do pozostałych dzieci. Pomelody daje rodzinom wspaniałą możliwość połączenia zabawy z korzyściami płynącymi z edukacji muzycznej.

Aplikacja oferuje dostęp do Sezonu 01, w którym znajdziecie:

• 10 lekcji z rodzinnym muzykowaniem
• 25 piosenek dla dzieci autorskiej kolekcji
• Animowane piosenki
• Słuchowiska
• Animowane wykłady z przystępnie przedstawioną teorią muzyczną dla rodziców
• Śpiewnik.

Bezpłatną wersję testową ściągniecie z www.pomelody.com a wersja pełna kosztuje 70 zł.

Źródło: Materiały prasowe