WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Premiera Galaxy Note 8 ma odbyć się w sierpniu

Wydawało by się, że to co najlepsze w tym roku odnośnie smartfonów miało miejsce na jego początku.  Premiery wtedy miały flagowce od wielu firm i walka o miano najlepszego była i jest dalej zacięta. Jednakże to jeszcze nie koniec.

Okazuje się, że firma Samsung chce w sierpniu wypuścić Galaxy Note 8. Premiera ma się odbyć przed pokazaniem światu nowego iPhona. Także ma to nastąpić przed premierą LG V30. Walka będzie interesująca, bowiem wszystkie trzy konstrukcje mają znacząco zmniejszyć ramki wokół wyświetlacza. Galaxy Note 8 ma posiadać „infinity display”, który powinien cechować się bardzo zminimalizowanymi ramkami, a konkurencja w tyle z pewnością nie pozostanie. Także wszystkie wymienione smartfony powinny posiadać dwa aparaty fotograficzne, co powoli staje się trendem.

Teraz pozostaje nam poczekać na dalsze przecieki dotyczące nowych telefonów. Mają być one podobne do siebie pod wieloma względami, premiera ma się odbyć w podobnym czasie więc czeka nas kolejna walka. Miejmy nadzieję, że zyskają na niej tylko konsumenci.

Źródło: https://www.kitguru.net/