WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Premiera LG G7 ThinkQ – kupując smartfona możesz otrzymać nawet telewizor

Całkiem niedawno odbyła się światowa premiera smartfona LG G7 ThinQ. Krótko po niej telefon miał swoją premierę w Polsce. Co ważne, w dniach od 1 do 15 czerwca będzie on dostępny w specjalnej promocji, którą warto się zainteresować.

Osoby kupijące G7 ThinQ w ofercie Play w gratisie otrzymają 43 calowy telewizor LG 43UK6300, który także posiada sztuczną inteligencję. W sieci Plus, T-Mobile oraz Orange do smartfona dodawany będzie 24 calowy monitor LG 24MT49VF, który może posłużyć nawet jako telewizor. Promocja także będzie dotyczyła osób, które zdecydują się na zakup telefonu w sieci Media Markt, RTV Euro AGD, Media Expert, Komputronik lub X-kom. Wtedy do G7 ThinQ dodawany będzie robot BB 9E, który można sterować za pomocą smartfona albo dołączonej opaski. Co więcej smartfon będzie posiadał także dodatkową roczną gwarancję na wyświetlacz, która obejmuje nawet mechaniczne jego zniszczenie z winy użytkownika.

Produkt LG będzie dostępny w wersji kolorystycznej New Aurora Black oraz New Moroccan Blue. Jego cena ma wynosi 3499 zł. Czy uważacie, że dorzucanie takich dodatków jak telewizor czy monitor ma sens w przypadku zakupu smartfona?

Źródło: Materiały prasowe