WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Premiera LG V30 w Polsce

17 listopada w przedsprzedaży u operatorów komórkowych oraz na największych stronach internetowych sklepów komputerowych pojawi się smartfon LG V30. Osoby, które zdecydują się na jego zakup otrzymają w zestawie słuchawki Beoplay H4 o wartości 1299 zł.

LG V30 charakteryzuje się ogromnymi możliwościami multimedialnymi. Posiada on obiektyw z przysłoną F1.6, szklany obiektyw Crystal Clear Lens, ekran OLED FullVision oraz poczwórny przetwornik Hi-Fi. Andrzej Cichocki, który stworzył film „Feel the Feelings” za pomocą V30, mówi:

W porównaniu z możliwościami profesjonalnych kamer, dotychczasowe smartfony po prostu nie mogły wypaść dobrze. Z LG V30 jest inaczej i jest coś niezwykłego w tym, że zawsze masz przy sobie smartfona, który pozwoli Ci nagrać piękne sceny, dając niemałą satysfakcję. Teraz, po zapoznaniu się z możliwościami LG V30, wiem, że profesjonalne realizacje filmowe smartfonem wysokiej jakości są możliwe. Zapewne twórcy Hollywood nie zamienią swojego sprzętu na smartfony, ale dzięki LG V30 to użytkownicy mogą zacząć uwieczniać swoje historie tak jak zawodowcy. Ten model z pewnością od teraz zainspiruje wielu ludzi do tworzenia profesjonalnych filmów.

Smartfon ma osiadać 6 calowy wyświetlacz w formacie 18:9 i pracujący w rozdzielczości QHD+ (2880 x 1440). Zastosowany procesor to Snapdragon 835 a zastosowana ilość pamięci RAM to 4 GB. Bateria ma pojemność 3300 mAh. Jego cena ma wynosi 3799 zł.

Źródło: Materiały prasowe