WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Premiera myszki Razer Basilisk

Razer Basilisk to myszka, która przeznaczona została do gier FPS. Posiada ona funkcje, które mają ułatwić rozgrywkę oraz sprawić, że staniesz się znacznie lepszym graczem.

Myszka posiada sensor optyczny 5G pracujący z rozdzielczością 16 000 DPI. Także została ona wyposażona w mechaniczne przełączniki  Razer Mechanical Mouse Switches. Basilisk oferuje możliwość zmiany oporu stawianego przez rolkę. Odbywa się to za pomocą pokrętła, które znajduje się na spodzie myszki. Urządzenie posiada także wymienny przycisk, dzięki któremu ma się dostęp do dodatkowych funkcji. Domyślne ustawienie pozwala na obniżenie czułości myszki. Natomiast jest on w pełni programowalny i może zostać ustawiony np. na podnoszenie przedmiotów. Min-Liang Tan, CEO Razer, mówi:

Szerokie możliwości dopasowania do własnych preferencji myszki Razer Basilisk, odróżnia ją od innych myszy FPS i są czymś, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Jest to myszka, która pozwoli na wyciśnięcie wydajności do ostatniej kropli, bez względu na styl grania w gry FPS. Do gier takich jak CS:GO, PUBG, Quake lub podobne, po prostu nie ma nic lepszego.

Urządzenie Razer korzysta z oprogramowania Synapse 3, które pozwala na zmianę ustawień myszki. Basilisk będzie dostępny od września na stronie razerzone.com. Do sklepów trafi w czwartym kwartale. Jego cena wynosi 69,99 Euro.

Źródło: Materiały prasowe