WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Premiera piątego sezonu Black Mirror jest opóźniona

Niedawno na Netflixie pojawił się pierwszy interaktywny film Black Mirror: Bandersnatch. Ze względu na swoją konstrukcję, jak i fabułę szybko zdobył uznanie widzów. Okazuje się jednak, że to właśnie przez Bandersnatch premiera piątego sezonu Black Mirror jest opóźniona.

Ze względu na ogromną ilość czasu, jaki trzeba było poświęcić produkcji interaktywnego filmu Bandersnatch premiera piątego sezonu Black Mirror jest opóźniona. Najzwyczajniej w świecie twórcom nie starczyło czasu. Choć 5.sezon ma nadal mieć premierę w 2019 to na pewno później, niż pierwotnie zakładano. Wynika to z faktu, że poziom serialu ma nadal być bardzo wysoki.

Premiera piątego sezonu Black Mirror jest opóźniona z powodu Bandersnatch

Tę informację ujawnił producent Black Mirror, Annabel Jones, w wywiadzie la The Hollywood Reporter. Piąty sezon zepchnięto na drugi plan ze względu na skomplikowaną naturę wydanego niedawno Black Mirror: Bandersnatch. Film daje nam pozorną kontrolę nad kluczowymi decyzjami, które wpływają na rozwój fabuły. Istnieje podobno aż pięć różnych zakończeń, do których doprowadza ogromna ilość przeróżnych wyborów i ścieżek fabularnych. Pochłonęło to bardzo dużo czasu sprawiając ostatecznie, że premierę piątego sezonu Black Mirror  opóźniono.

Dokładej daty jeszcze nie znamy, twórcy nie wyjawili również liczby odcinków. Wiemy tylko, że ma on ukazać się jeszcze w tym roku.

Czytaj też: Recenzja filmu Black Mirror: Bandersnatch

Źródło: comicbookmovie.com