Od czasu zapowiedzi „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” na PSX ciężko pracujemy, tworząc historię i grę, w której wcielamy się w nową protagonistkę, ulubienicę fanów, Chloe Frazer, w przygodzie typowej dla serii „Uncharted”. Dziś z radością pokażemy nowe materiały i opowiemy więcej o grze, na którą czekacie – zaczniemy od daty jej premiery. „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” zadebiutuje 23 sierpnia w Europie, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Fani będą mogli kupić „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” w tradycyjnej dystrybucji oraz w PlayStation Store: https://store.playstation.com/#!/cid=EP9000-CUSA07875_00-UNCHTLLPREORDPSN

W grudniu stwierdziliśmy, że podchodzimy do tego jak do prawdziwej gry z serii Uncharted – chcemy zapewnić jej ciekawą fabułę i głębokie, rozwijające się postacie, nowe miejsca, dopracowaną rozgrywkę oraz przerywniki filmowe rodem ze świata kina. Bardzo się cieszymy, że naszą nową bohaterką została Chloe. Chcemy poznać jej historię, towarzysząc jej i Nadine w Indiach w poszukiwaniu mitologicznego Kła Ganeśy. W związku z tym przedstawimy scenę z początku gry, w której Chloe i Nadine próbują zrozumieć wskazówki mające doprowadzić je do Kła. Zobaczcie sami:

Zapewne dotarła do was informacja, że wszystkie cztery klasyczne gry z serii „Jak and Daxter” z PS2 pojawią się na PS4 i będą dostępne w tym roku w PS Store. Te fantastyczne gry, stworzone przez Naughty Dog, świetnie pasują do „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo”. Każdy, kto kupi w przedsprzedaży „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” w jednym ze sklepów biorących udział w promocji*, otrzyma darmowy kod cyfrowy na pobranie „Jak and Daxter: The Precursor Legacy” w momencie premiery „Zaginionego Dziedzictwa”. Ci, którzy kupią grę w przedsprzedaży w PS Store, otrzymają też zaprojektowany przez Truant Pixel motyw „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” na PS4.

Jeśli posiadasz cyfrową edycję deluxe, potrójny pakiet „Uncharted 4: Kres Złodzieja” lub Pakiet Odkrywcy, otrzymasz „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” w wersji cyfrowej w dniu premiery. Właściciele tych produktów nie otrzymają żadnych premii przedsprzedażowych.

Już niebawem przedstawimy więcej informacji o grze „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo”.