WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Premiera Wreckfest na konsolach opóźniona

Premiera Wreckfest na konsolach została opóźniona. Kiedy powinniśmy spodziewać się wydania gry na PlayStation 4 i Xboksa One?

Wreckfest to produkcja, która jakiś czas temu opuściła Early Acces na PC (notabene, po pięciu latach) i trafiła do sprzedaży w pełnej wersji. Tytuł zebrał pozytywne recenzje, zachwycając szczegółowym modelem zniszczeń oraz fantastyczną fizyką jazdy. Do tego wystarczyło już tylko dodać regularne aktualizacje i mamy produkt, który cieszy się sporą popularnością na komputerach PC. Wreckfest jest jednak również zapowiedziany na konsole…

Dotychczas konsolowa premiera Wreckfest wyznaczona była na 20 listopada 2018. Już wcześniej zastanawiano się, czy gra podoła z taką fizyką na konsolach o dość słabych możliwościach jej obliczania. Twórcy najwyraźniej uznali, że rzeczywiście potrzebne jest jeszcze trochę czasu i zmienili datę premiery na PlayStation 4 i Xboksa One. Na kiedy? 2019. Bez konkretnego dnia czy miesiąca. Jak autorzy sami przyznają – chcą, aby produkt był na tyle dopracowany, aby oni sami podczas gry dobrze się bawili.

Czytaj też: Jest szansa na No Man’s Sky VR

Źródło: thqnordic.com