Jak spodziewaliśmy się po wielu przeciekach, Ubisoft zdecydował się na prezentacje Assassin’s Creed Odyssey. Jak podoba się Wam starożytna Grecja?

Większość z nich jest wprawdzie potwierdzeniem wcześniejszych przecieków, ale ubranych w nieco więcej szczegółów. Z prezentacji dowiedzieliśmy się, że Assassin’s Creed Odyssey powstawał przez okrągłę trzy lata. Miejsce i czas akcji zostały osadzone w starożytnej grecji przepełnionej ciekawymi legendami i mitamy w 5 wieku p.n.e. podczas wojen pomiędzy Spartą a Atenami. Gracz wcieli się w Alexiosa albo Kassandre, najemnika spartańskiej krwi skazanego na śmierć przez rodzinę, który ma stać się legendarnym bohaterem.

W porównaniu do poprzednich odsłon Assassin’s Creed Odyssey postawi nacisk na wybory gracza. O czym rozprawia nawet sam Sokrates z głównym bohaterem na materiale wideo. Ponadto możemy liczyć na naprawdę rozbudowane dialogi, złożone modyfikacje ekwipunku i specjalne umiejętności, które przydadzą się nam podczas ogromnych walk pomiędzy dwoma głównymi stronnictwami. Gra pozwoli również na nieskrępowaną eksploracje mórz, edycje swojego własnego statku, a nawet stworzenie swojej ekipy.

Assassin’s Creed Odyssey zadebiutuje już 5 października bieżącego roku. Wszyscy chętni mogą oczywiście składać pre-ordery i otrzymać z tego tytułu dostęp do specjalnej misji. Ubisoft zdecydował się również na 3 dodatkowe zestawy – Gold, Deluxe i Ultimate, które za dodatkowe $ zapewnią największym fanom kilka dodatków. M.in. dostęp do gry aż trzy dni przed oficjalną premierą.

Źródło: TechPowerUp

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!