WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Akcja partnerska

Prezentownik 2016: Zestawy komputerowe

Święta to czas radości, spędzania czasu z rodziną, odpoczynku ale także wręczania sobie prezentów. Oprócz rzeczy zaprezentowanych w poprzednich prezentownikach z pewnością część z Was zdecyduje się na obdarowanie swojego dziecka całym komputerem. Taki zestaw musi charakteryzować się dobrą wydajnością zarówno w grach jak i rożnych programach edukacyjnych, ciekawym wyglądem ale co najważniejsze musi zostać złożony z głową!

Zdecydowaliśmy się na stworzenie trzech zestawów. Pierwszy z nich miał być stosunkowo tani, drugi miał mieścić się w cenie do 6000 zł a trzeci nie miał ograniczeń. Chcieliśmy także złożyć komputery i pokazać Wam ich wygląd. W większości się to udało, chociaż nie zawsze dostawaliśmy to co chcieliśmy. Przy każdym podzespole znajdziecie krótki opis, cenę a także odnośnik do testu, o ile pojawił się ona na łamach WhatNext. Wiele recenzji pojawi się w najbliższym czasie więc odwiedzajcie regularnie nasz portal.

To co udało nam się zebrać, opisać i zrobić zdjęcia znajduje się na następnych stronach. Zapraszam więc Was do przeczytania, jakie zestawy dla Was przyszykowaliśmy.

Poniżej przedstawiamy także zdjęcia, które stanowią przedsmak dalszej części :)

 

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Część 2
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Część 2