Akcesoria mobilne – powerbanki i ładowarki

Powerbank Xtorm XB200 Travel 6700 mAh

Powerbank od Xtorma charakteryzuje się znakomitą jakością wykonania. Jest to także urządzenie, które znakomicie wygląda – uzyskało ono za tą cechę wiele nagród. XB200 posiada wbudowane miejsce na kabel zasilający, dzięki czemu zawsze będzie on przy Was. Powerbank posiada też wiele zabezpieczeń oraz jego wnętrze jest najlepszej jakości. Dużym plusem jest także złącze z Quick Charge.

Cena: 160 zł

Yenkee Powerbank 8000 mAh

Powerbank od Yenkke to także znakomity pomysł na prezent. Posiada on pojemność 8000 mAh, wbudowane złącze micro USB oraz dodatkowe wyjście USB. Jego największym plusem jest jakość wykonania – obudowa jest z aluminium. Powerbank posiada także sporo zabezpieczeń oraz dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

Zobacz test na Whatnext.pl

Cena: 110 zł. Do kupienia u:

Ładowarka Xtorm XW202 Wireless Fast Charging Pad (Qi) Freedom

Jeśli ktoś z Waszych bliskich posiada telefon z możliwością ładowania indukcyjnego, to XW202 będzie idealnym prezentem. Produkt Xtorm można podłączyć do złącza USB i wystarczy na niego położyć telefon, aby ten zaczął się ładować. Jeśli ktoś chodzi z wiecznie rozładowanym smartfonem bo zapomina go ładować, to z pewnością XW202 go uszczęśliwi.

Cena: 160 zł

Ładowarka Xtorm XPD11 Cube USB Power Hub

Jeśli w mieszkaniu wiecznie brakuje ładowarek, to z pewnością Hub posiadający większą ilość wejść będzie świetnym pomysłem na prezent. Produkt od Xtorma charkteryzuje się niezłym wyglądem, 5 złączami USB, w tym jednym z Quick Charge, oraz znakomitą jakością wykonania. Z pewnością ułatwi ona ładowaniu kilku urządzeń na raz i pozwoli zapomnieć o tym, gdzie podłączona jest jakaś wolna ładowarka.

Cena: 160 zł

Ładowarka Sandberg USB Master Charger

USB Master Charger to ciekawa ładowarka, która zasilana jest z gniazdka sieciowego. Charakteryzuje ją ciekawy design, który powinien bez problemów wpasować się w większośc pomieszczeń. Master Charger posiada trzy wyjścia USB z maksymalnym prądem 2,4 A oraz trzy wyjścia o maksymalnym prądzie 1 A. Jest to bardzo ciekawy prezent jeśli ktoś poszukuje rozwiązania pozwalającego na ładowanie kilku urządzeń na raz.

Cena: 150 zł

Ładowarka Green Cell 5xUSB Quick Charge 3.0

Ładowarka od Green Cell to dosyć tani produkt, który umożliwia ładowanie do 5 urządzeń. Wszystkie wyjścia automatycznie wykrywają potrzebny prąd, a dodatkowo jedno z nich posiada Quick Charge. Ładowarka jest elegancka oraz dobrze wykonana. Posiada ona sporo zabezpieczeń a jej wymiary nie są duże. Jest to ciekawy prezent dla osoby, która wiecznie ma problemy z ładowaniem kilku urządzeń.

Zobacz test na Whatnext.pl

Cena: 72 zł

Ładowarka Lomatie LW-2405

Kolejna z polecanych ładowarek charakteryzuje się świetnym wyglądem oraz znakomitą jakością wykonania. Posiada ona dwa wyjścia z automatyczną detekcją prądu, z czego jedno obsługuje Quick Charge. LW-2405 wkładana jest bezpośrednio do gniazdka przez co nie trzeba pamiętać o dodatkowych kablach. LW-2405 posiada także szereg zabezpieczeń (technologia LISS).

Zobacz test na Whatnext.pl

Cena: 60 zł

Ładowarka Lomatie LW-265

Druga ładowarka od Lomatie to bardzo prostu produkt, który posiada trzy wyjścia USB. Każde z nich posiada automatyczną detekcję prądu. Ładowarka wtykana jest także bezpośrednio do gniazdka, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o dodatkowych kablach. Podobnie jak poprzednik, LW-265 posiada technologię LISS, czyli szereg zabezpieczeń.

Zobacz test na Whatnext.pl

Cena: 45 zł

Ładowarka Yenkee Universal Travel USB Charger

Znacie osobę, która dużo podróżuje po całym świecie? Z pewnością posiada ona sporo ładowarek, które umożliwiają ładowanie sprzętu na całym świecie. Dzięki produktowi Yenkee można je wszystkie zastąpić tylko jedną ładowarką. Przedstawiony produkt posiada wtyczki, które umożliwiają ładowanie do dwóch urządzeń USB na całym świecie. Jest to świetny produkt dla osoby dużo podróżującej.

Zobacz test na Whatnext.pl 

Cena: 70 zł. Do kupienia u:

Ładowarka Lomatie LS-701

Szukacie ładowarki samochodowej z obsługą kilku złączy USB? Lomatie ma dla Was świetną propozycję. LS-701 obsługuje ładowanie do 4 urządzeń. Wszystkie złącza posiadają automatyczną detekcję prądu a jedno dodatkowo obsługuje Quick Charge. Wygląda ładowarki także jest atrakcyjny a jakość wykonania świetna. W zestawie znajdziecie także kabel micro USB albo lightning.

Cena: 65 zł

Ładowarka Lomatie LS-304

Druga z ładowarek samochodowych od Lomatie to bardzo prosty produkt, który posiada tylko jedno złącze USB. Natomiast obsługuje ono technologię Quick Charge, więc jeśli wiecie, że tylko jedna osoba będzie korzystała w danym momencie z ładowarki to zakup tego produktu jest idealny. LS-304 posiada mnóstwo zabezpieczeń, znakomitą jakość wykonania oraz ciekawy wygląd.

Cena: 50 zł

Spis treści:

 1. Wstęp i polecane urządzenia Lenovo;
 2. Polecane urządzenia Asus;
 3. Sprzęt gamingowy od uRage;
 4. Sprzęt AGD od Gotie;
 5. Na bogato – złóż komputer na prezent!;
 6. Oszczędnie, ale wciąż wydajnie;
 7. Chłodzenia;
 8. Obudowy;
 9. Zasilacze;
 10. Akcesoria gamingowe;
 11. Akcesoria mobilne;
 12. Akcesoria mobilne – powerbanki i ładowarki;
 13. Inne urządzenia;