Sprzęt gamingowy od uRage

Klawiatura uRage Exodus Macro

uRage Exodus Macro, to przeznaczona dla graczy klawiatura membranowa, wyposażona w dodatkowe klawisze makr, których znalazło się tutaj aż 11. Wyposażona w ergonomiczne podstawki pod nadgarstki, zapewni wygodne użytkowanie podczas wielogodzinnych sesji gamingowych. Postarano się o funkcje typowo gamingowe: antighosting, kabel w otulinie, blokadę klawisza Windows i zapamiętanie do 5 profili. Spisze się doskonale w każdych warunkach.

uRage Exodus Macro

Cena: 159 zł

Słuchawki multimedialne uRage SoundZ 7.1

Gracze wymagają nie tylko dobrych urządzeń wskazujących, ale i najlepszego dźwięku. Propozycja od uRage, czyli headset SoundZ 7.1, wyposażony w technologię wibracyjną, wirtualne 7.1, wyłożone przyjemnym materiałem muszle wokół-uszne oraz samo regulujący się pałąk zapewnią zarówno rewelacyjny dźwięk, jak i wygodę podczas grania. Do tego podświetlenie LED, pilot sterujący oraz kabel w otulinie i mamy idealny headset na prezent dla gracza.

uRage SoundZ 7.1

Cena: 279 zł

Mysz laserowa uRage Reaper Rev

Mysz, to najważniejszy dla większości graczy sprzęt. Bez precyzyjnego sensora, czy dobrych przełączników, jesteśmy skazani na znacznie mniejsze szanse powodzenia w sieciowych bataliach. Topowa propozycja od Hama uRage, to laserowa myszka urage Reaper Rev. Wyposażona w sensor Avago 9800, przełączniki Omrona, dodatkowe odważniki do regulowania masy, kabel w oplocie i aż 13 programowalnych przycisków szybkiego reagowania (w tym spust snajperski), zapewni maksymalne doznania i największe szanse w starciach w sieci.

uRage Reaper Rev

Cena: 259 zł

Spis treści:

 1. Wstęp i polecane urządzenia Lenovo;
 2. Polecane urządzenia Asus;
 3. Sprzęt gamingowy od uRage;
 4. Sprzęt AGD od Gotie;
 5. Na bogato – złóż komputer na prezent!;
 6. Oszczędnie, ale wciąż wydajnie;
 7. Chłodzenia;
 8. Obudowy;
 9. Zasilacze;
 10. Akcesoria gamingowe;
 11. Akcesoria mobilne;
 12. Akcesoria mobilne – powerbanki i ładowarki;
 13. Inne urządzenia;