Obudowy

SilentiumPC Regnum RG4TF

RGTF to jedna z najlepszych konstrukcji poniżej 200 zł. Jest ona bardzo dobrze wykonana i także całkiem nieźle wygląda. Posiada ona sporo przestrzeni na podzespoły, w tym chłodzenie cieczą. Boczne okno z hartowanego szkła pozwala na ciągły wgląd w podzespoły. Posiada ona także trzy wentylatory oraz prost kontroler ich obrotów.

Zobacz test na Whatnext.pl

Cena: 190 zł

SilentiumPC Gladius M35T Pure Black

Kolejna z obudów od SilentiumPC jest także znakomitym modelem. Jest ona bardzo dobrze wykonana i pomieści dosyć długie podzespoły. Umożliwia ona montaż dwóch urządzeń 5,25 cala oraz posiada piwnicę. Jej system zarządzania okablowaniem także zasługuje na pochwałę. Z plusów muszę wymienić jeszcze boczne okno z hartowanego szkła.

Cena: 290 zł

Fractal Design Meshify C

Obudowa od Fractal Design to wyjątkowy model w tym zestawieniu. Posiada on bowiem bardzo ciekawy przedni panel, który posiada różne wybrzuszenia. W połączeniu z bokiem z hartowanego szkła, Meshify C prezentuje się pięknie. Jej plusem jest także dobrze ofiltrowanie, system zarządzania okablowaniem oraz dużo miejsca między innymi na zestawy chłodzeń cieczą.

Zobacz test na Whatnext.pl

Cena: 370 zł

NZXT H400i

H400i to najwyższa klasa wśród obudów komputerowych. Cechuje ją znakomite wykonanie, ofiltrowanie, boczne okno z hartowanego szkła, dobry system zarządzania okablowaniem, mnóstwo wentylatorów oraz możliwość pomieszczenia długich podzespołów. Także sam wygląd jest genialny. Obudowa dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych więc można wybrać odpowiedni kolor. Należy jedynie pamiętać, że jest to obudowa micro ATX.

Cena: 630 zł

Be quiet! Dark Base 700

Ostatnia z polecanych obudów to najnowszy model od be quiet!. Jest to pierwsza konstrukcja tej firmy, która posiada piwnicę. Skrzynka posiada też całe mnóstwo zalet, wśród który należy wymienić elegancki wygląd, dobre ofiltrowanie, perfekcyjne wykonanie, znakomity system zarządzania okablowaniem czy dużą ilość wentylatorów. Także można w niej zmieścić bardzo duże podzespoły.

Cena: 800 zł

Spis treści:

 1. Wstęp i polecane urządzenia Lenovo;
 2. Polecane urządzenia Asus;
 3. Sprzęt gamingowy od uRage;
 4. Sprzęt AGD od Gotie;
 5. Na bogato – złóż komputer na prezent!;
 6. Oszczędnie, ale wciąż wydajnie;
 7. Chłodzenia;
 8. Obudowy;
 9. Zasilacze;
 10. Akcesoria gamingowe;
 11. Akcesoria mobilne;
 12. Akcesoria mobilne – powerbanki i ładowarki;
 13. Inne urządzenia;