Zasilacze

Enermax RevoBron 500W

Pierwszy z zasilaczy od Enermaxa to konstrukcja, która miała całkiem niedawno premierę. Posiada ona odznaczenie 80 Plus Bronze i powinna spokojnie wystarczyć do prostych zestawów komputerowych. Jego charakterystyczną cechą jest dołączony CoolerGeni, który pozwoli na zarządzanie wentylatorami, które zostały zamontowane w obudowie czy na chłodzeniu procesora. RevoBron posiad także semi-modularne okablowanie.

Zobacz test na Whatnext.pl

Cena: 300 zł

Xilence Performance A+ 730W

Zasilacz A+ od XIlence to jedna z ciekawszych propozycji w zestawieniu, w szczególności pod względem jakość/cena. Posiada on odznaczenie 80 Plus Bronze 230V EU oraz znakomitą elektronikę. Zasilacz cechuje się także cichą pracą oraz bogatym okablowaniem. Jeśli nie zależy Wam na modularnym okablowaniu to propozycja od Xilence będzie świetnym wyborem.

Zobacz test wersji 530 W na Whatnext.pl

Cena: 310 zł

Be quiet! Pure Power 10 600W CM

Zasilacz be quiet! to konstrukcja posiadająca odznaczenie 80 Plus Silver. CHarakteryzuje się ona niezłym wygląda, znakomitą jakością wykonania oraz semi-modularnym okablowaniem. Jego wnętrze, tak jak większości zasilaczy tej firmy, jest bardzo dobrej jakości. Pure Power 10 także bardzo cicho pracuje – powinien spodobać się miłośnikom największej ciszy.

Cena: 350 zł

SilentiumPC Supremo FM2 Gold 750W

Zasilacz od SilentiumPC to bardzo dobra propozycja dla osób poszukującej dobrej i mocnej konstrukcji w niskiej cenie. Supremo FM2 ma dobre wnętrze, cicho pracuje oraz posiada modularne okablowanie. Odnośnie tego ostatniego to muszę jeszcze wspomnieć, że kable są bardzo długie i nie powinno być potrzeby stosowania dodatkowych przedłużaczy. Także posiada on certyfikat 80 Plus Gold.

Zobacz test na Whatnext.pl

Cena: 390 zł

Chieftec Proton BDF-850C 850 W

Jeśli szukacie bardzo mocnej propozycji w niskiej cenie to powinniście zastanowić się nad konstrukcją od Chiefteca. Zasilacz ten oferuje aż 850 W w miarę przystępnej cenie. Jego charakterystycznymi cechami jest także modularne okablowanie oraz cicha praca. Proton posiada odznaczenie 80 Plus Bronze. Także wnętrze jest całkiem niezłe. Dla komputerów z kilkoma grafikami jest to bardzo dobra propozycja.

Chieftec Proton BDF-850C 850W

Zobacz test wersji 650W na Whatnext.pl

Cena: 410 zł

Xilence Performance X 750W

Performance X to zasilacz, który najbardziej zaskoczył mnie podczas testów. Posiada on świetne wnętrze, semi-modularne okablowanie oraz ciekawy wygląd. Jego plusami jest jeszcze cicha praca oraz wysoka sprawność (80 Plus Gold EU 230V). Jest to jeden z najlepszych wyborów w tej cenie i osoba odbarowaną tą konstrukcją powinna być wniebowzięta.

Zobacz test na Whatnext.pl

Cena: 420 zł

Enermax Platimax D.F. 600W

Enermax Platimax D.F. to jedna z najciekawszych i najlepszych serii zasilaczy na rynku. Cechuje ją odznaczenie 80 Plus Platinum, modularne okablowanie oraz cicha praca. Także wentylator posiada technologię DFR, dzięki której wentylator czyście zasilacz z kurzu. Wnętrze Platimaxa D.F. jest najwyższej klasy a zastosowane podzespoły tylko świadczą o jego jakości.

Cena: 620 zł

Spis treści:

 1. Wstęp i polecane urządzenia Lenovo;
 2. Polecane urządzenia Asus;
 3. Sprzęt gamingowy od uRage;
 4. Sprzęt AGD od Gotie;
 5. Na bogato – złóż komputer na prezent!;
 6. Oszczędnie, ale wciąż wydajnie;
 7. Chłodzenia;
 8. Obudowy;
 9. Zasilacze;
 10. Akcesoria gamingowe;
 11. Akcesoria mobilne;
 12. Akcesoria mobilne – powerbanki i ładowarki;
 13. Inne urządzenia;