WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Garść prezentów od Blizzarda na 20. urodziny StarCrafta

Z okazji zbliżających się dwudziestych urodzin StarCrafta Blizzard postanowił zorganizować swojego rodzaju akcję, w której rozdaje wszelkie dobra do swoich tytułów.

Obdarowani zostaną praktycznie wszyscy gracze rozwijanych dotąd gier ”Zamieci”. Z reguły podarki są niczym innym, jak skinami, bądź innymi dodatkami niewpływającymi na rozgrywkę. Oczywiście większość z nich jest utrzymana w klimacie świętującego Starcrafta. Tak więc, gracze Diablo III mogą liczyć na unikatowego zwierzaka/towarzysza, Overwatcha – na skórkę inspirowaną Królową Roju, czyli Kerrigan, ale to karciani maniacy Hearthstona otrzymają (wydaje się) najciekawszą nagrodę, którą są trzy paczki kart.

Tradycyjnie nie ma nic za darmo, ponieważ akcja potrwa przez cały bieżący miesiąc i kilka dni kwietnia. Jej koniec dobiegnie 8 dni po 20. urodzinach StarCrafta, które odbędą się dokładnie 31 marca. Ogólnie jedyne, co musicie zrobić, to w odpowiednich momentach logować się na poszczególnych gier i spełniać nieskomplikowane zadania. Poniżej zamieszczam pełną listę nagród i wymogów – uwaga! Kilka z nich jest ograniczona czasowo, więc jeśli ostrzycie ząbki na jedną z nich, to ustawcie sobie najlepiej przypomnienie w kalendarzu.

Spis nagród i wymogów

  • StarCraft: Remastered – Zaloguj się do StarCraft: Remastered po 6 marca, aby otrzymać pamiątkową skórkę interfejsu UI dla StarCrafta: Remastered.
  • StarCraft 2 – Zaloguj się do StarCraft 2 po 6 marca, aby otrzymać specjalną skórkę interfejsu użytkownika dla każdego wyścigu. Dodatkowo, zaloguj się między 6 marca a 3 kwietnia, aby otrzymać portret i naklejkę.
  • Diablo 3 – zaloguj się do Diablo 3 po 6 marca, aby otrzymać Dominion’s Revenge, czyli przerażającą potwora o tematyce Battlecruisera.
  • Overwatch – Zaloguj się do Overwatch między 6 marca a 3 kwietnia, aby otrzymać skórkę Sarah Kerrigan Ghost dla Widowmaker.
  • World of Warcraft – od 31 marca do 6 kwietnia pozdrów jedno z następujących zwierząt towarzyszących z motywem StarCraft – Zergling, Grunty, Mini Thor, Baneling lub Zeradar – aby otrzymać „Salute to StarCraft” Feast of Strength.
  • Heroes of the Storm – Zaloguj się do Heroes of the Storm od 27 marca do 7 kwietnia, aby otrzymać portret z okazji 20. rocznicy dla Protossów, Terran i Zergów.
  • Hearthstone – Zagraj w inspirowaną StarCraftem Bójkę między 21 a 25 marca, aby otrzymać trzy zestawy z rozszerzenia Koboldów i Katakumb

Źródło: polygon.com