WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

PRIDE powalczy o miejsce w finałach ROG Masters

Właśnie zakończyły się krajowe eliminacje ROG Masters. Przyszedł więc czas na etap regionalny. W pierwszej kolejności zmierzą się gracze CS: GO. Turniej odbywa się w formie online a bierze w nich udział 12 drużyn z regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Polska jest reprezentowana przez zespół PRIDE.

ROG Masters rok w rok zyskuje na popularności i tym samym na oglądalności. W tym roku pula nagród wynosi 250 tysięcy dolarów więc jest o co walczyć. Także pierwszy raz został poszerzony jego zasięg dzięki czemu o główną nagrodę może powalczyć polska drużyna. Jeśli uda jej się przejść przez kwalifikacje regionalne to trafi do finału, gdzie będzie na nią czekać 7 zaproszonych, profesjonalnych drużyn.

Wszystkie mecze Polaków transmitowane są na stronie rog-masters.pl. Komentuje je znana osobistość – Piotr „Izak” Skowyrski. Na stronie są także dostępne wszystkie informacje na temat turnieju. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za reprezentantów Polski. Finał rozgrywek online odbędzie się 19 sierpnia i mam nadzieję, że znajdzie się tam PRIDE.

Źródło: Materiały prasowe