WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Problemy z Top Gun: Maverick

Wygląda na to, że pojawiły się problemy z Top Gun: Maverick. Christopher McQuarrie został poproszony o napisanie poważnych poprawek w scenariuszu.

Top Gun zalicza się już do klasyków. W nowej odsłonie również zobaczymy Toma Cruise’a w roli pilota Mavericka. Powróci też Iceman grany przez Vala Kilmer’a. Z udostępnionych zarysów wynika, że tym razem Maverick będzie musiał uratować samych pilotów. W dobie samolotów bezzałogowych i dronów pokaże, że żadna maszyna nigdy nie będzie w stanie zastąpić człowieka. Film pokaże jak bardzo zmienił się sposób prowadzenia wojen powietrznych.

Nie wiadomo na jakie problemy z Top Gun: Maverick natrafiono podczas produkcji. Cruise i McQuarrie współpracowali ze sobą przy dziewięciu filmach, więc możemy być pewni, że bardzo dobrze znają swoje możliwości. Wezwanie MCQuarrie’go do poprawy scenariusza jest nietypowe, zważywszy, że film jest mniej więcej w połowie produkcji. Być może to tylko drobne poprawki, a może studio straciło wiarę w posiadany materiał. Nie wiadomo. Zapewne dowiemy się więcej wkrótce. Nie ulega wątpliwości, że McQuarrie zna się na rzeczy i potrafi pracować z Cruisem. Miejmy nadzieję, że zażegna problemy z Top Gun: Maverick i dostaniemy film na miarę pierwszej części.

Zapowiedziana premiera 12 lipca 2019 roku.

Czytaj też: Dlaczego Peter Jackson nie reżyserował Mortal Engines?

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/