WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Producent Battlefield 5 zbanowany w Black Ops 4

Producent Battlefield 5 zbanowany w Black Ops 4. Czy to specjalne zagranie ze strony Treyarchu? Prawda jest trochę inna…

Zacznijmy od początku. Florian le Bihan to zawodowy graczy Esportowy, który profesjonalne zajmuje się grą od 2014 roku. Najwidoczniej jego umiejętności oraz dokładna analiza sieciowych gier wideo przyniosła mu same korzyści. Gracz otrzymał ofertę pracy od DICE w 2017 roku i został designerem rozgrywki. Florian pomagał przy tworzeniu Battlefielda 5, ale nie zapomniał również o innych grach.

Jedną z jego nowych, ulubionych gier jest najnowsze Call of Duty: Black Ops 4 od Treyarchu. Gra będąca głównym konkurentem Battlefielda 5 najwyraźniej już została rozgryziona przez Floriana, który… co tu dużo mówić – jest po prostu niesamowity. Najwyraźniej jego umiejętności są już tak dobre, że Call of Duty uznało go za bota. Gracz-producent otrzymał bana na granie sieciowe w Black Ops 4.

Producent Battlefielda 5 postanowił podzielić się nagraniami ze swojej gry, aby udowodnić, że to on rzeczywiście gra i to są jego umiejętności. Sytuacja pewnie by szybko się wyjaśniła, ale wiadomo, jak to wygląda z boku. Producent konkurencyjnej gry otrzymuje bana? W DICE pewnie umierają ze śmiechu, jakiego mają zdolnego kolegę.

Czytaj też: Red Dead Redemption 2 dostanie apkę na smartfony

Źródło: wccftech.com