WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Produkcja filmu Call of Duty ruszy wiosną?

Długo obiecywana adaptacja bestsellerowej serii gier wideo Call of Duty podobno posuwa się naprzód. Podobno produkcja filmu Call of Duty ruszy wiosną.

Mimo, że film Call of Duty planowany jest od kilku lat, to nie mieliśmy żadnych konkretnych informacji. Aż do tej pory. W sieci pojawiła się wiadomość o prawdopodobnym czasie rozpoczęcia zdjęć. Informacja pochodzi od scenarzysty, który rozmawiał z dziennikarzami portalu DiscissingFilm. Reżyserem projektu ma być włoski filmowiec Stefano Sollima. Jest on odpowiedzialny z znany serial Gomorra, a także tegoroczny thriller kryminalny Sicario: Day of the Soldado.

Według scenarzysty Kierana Fitzgeralda, pierwsze castingi już się odbyły, a producenci są w kompletowania obsady. To by potwierdzało plotkę, że produkcja filmu Call of Duty ruszy wiosną przyszłego roku. Fitzgerald stwierdził, że prawdopodobna premiera może odbyć się w 2020 lub w 2021.

Akcja gier Call of Duty kręci się zawsze wokół wojny i konfliktów wojennych. Seria Activision Blizzard Studios jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, a jej sprzedaż sięga przeszło 250 milionów egzemplarzy na świecie. Plotka głosi, że Activision planuje wiele produkcji filmowych chcąc stworzyć uniwersum zbliżone do tego stworzonego przez Marvel Cinematic Universe. Poszczególne produkcje mają się ze sobą łączyć, a w przyszłości powstaną również seriale.

Czytaj też: Kapitan Marvel to zupełnie inne Origin Story

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/